SEO, Optimalizace vašich webových stránek - HOTdesign

SEO ZJEDNODUŠENĚ

Název SEO je zkratka z anglického: Search Engine Optimization, v českém překladu nejčastěji: Optimalizace pro vyhledávače.

SEO je souhrn doporučení, jak vytvářet webové stránky, aby byl web pro vyhledávače relevantní a maximálně vyšel vstříc návštěvníkům a jejich dotazům.

Hodnocení relevantnosti webových stránek provádí počítač. Hodnocení je založeno na nepřímých znacích jako např. struktura webu, metadata, unikátní obsah, počty zpětných odkazů a podobně. Cílem SEO je získat ve výsledcích vyhledávání lepší pozici.

Stránky optimalizujeme pouze našim klientům.

KDO POTŘEBUJE SEO

SEO ocení každý, kdo potřebuje rozumné přirozené umístění své webové prezentace ve vyhledávačích, při zadání konkrétního klíčového slova, souvisejícího s obsahem prezentace. Optimalizace pro vyhledávače je potřeba na každých stránkách, na které se má dostat nejvíce uživatelů díky vyhledávači.

Pokud prezentujete nějaký výrobek, službu, zájmový okruh nebo internetový obchod, který není v povědomí, je nejlepší, pokud vás najde vyhledávač na předních pozicích a zajistí vám tím tak návštěvnost.

VYHLEDÁVACÍ ROBOTI

Tito virtuální agenti vyhledávačů neustále prohledávají internet, indexují obsah webových stránek a ukládají informace do svých databází, aby je mohli následně porovnat. Mechanizmus prohledávání a parametry, podle kterých se stránky hodnotí, jsou věcí dohadů a žádná vyhledávací společnost je nesděluje.

SEO je způsob, jak umožnit těmto robotům ideální přístup k webové prezentaci a přesvědčit je o tom, že právě tento web je ten pravý pro určitý hledaný výraz (zjednodušeně řečeno).

Výraz „SEO Optimalizace“ neexistuje!!!

Tento chybný termín velmi často využívá řada klientů, SEO agentur a dalších SEO „specialistů“. Chyba je v tom, že SEO je akronym, který v sobě již slovo „Optimalizace" obsahuje.

Pokud vám někdo bude nabízet „SEO optimalizaci", vypovídá to o tom, že tento specialista nebo firma se v dané problematice příliš neorientuje.

Tvorba www stránek

Návrh a tvorba profesionálních responzivních webových stránek.

 

VÍCE O STRÁNKÁCH

Externí tvorba subdodávka

Zhotovíme webové stránky pro vaše klienty bez našeho autorského podpisu.

 

VÍCE O SUBDODÁVKÁCH

Tvorba e-shopu

Nabízíme jednoduchý a cenově dostupný e-shop pro malý a střední prode.

 

VÍCE O E-SHOPECH