Responzivní grafika, responzivní webové stránky - HOTdesign

Responzivní design jednoduše

V dnešní době je responzivní web nutností nežli nějakým nadstandardem. Responzivita je vlastnost webových stránek měnit vzhled a obsah podle toho, na čem si web prohlížíte. Toto nastavení zaručí, že zobrazení stránky bude optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (mobily, notebooky, netbooky, tablety atd.)

Tvorba responzivních webových stránek, responzivní design

Co je responzivní design a proč je důležitý?

Každým rokem je po světě více a více mobilních uživatelů, kteří procházejí webovými stránkami a nakupují v internetových obchodech. Díky responzivnímu designu našich webů můžete všem uživatelům nabídnout pohodlné a správné procházením vaším webem. Přizpůsobení našich webů z velké části obnáší úpravu samotného vzhledu. Není možné nabídnout návštěvníkovi stránek stejný obsah na stolním počítači a na mobilním telefonu.

Na mobilních zařízeních je málo místa a všechny informace by se tam nevešly. Responzivní design takové informace vyhodnotí a vypustí nedůležité prvky, zejména grafické doplňky a obrázky.

Responzivní web je také upraven pro odlišné ovládání v tabletech a telefonech, menu je nahrazeno hamburger ikonou Responzivní webové stránky Menu

Responzivní design dbá na to, aby se na všech zařízeních načítal pouze důležitý obsah, který zbytečně nezatíží datové limity českých operátorů.

Vytváříme responzivní webové stránky

Nejen Google ve vyhledávání upřednostňuje primárně weby, které mají responzivní design a tak dostupné všem. 
Všechny moderní vyhledávače zvýhodňují optimalizované weby, které jsou připravené pro tablety, mobilní telefony a další přenosná zařízení.

Tvorba www stránek

Návrh a tvorba profesionálních responzivních webových stránek.

 

VÍCE O STRÁNKÁCH

Externí tvorba subdodávka

Zhotovíme webové stránky pro vaše klienty bez našeho autorského podpisu.

 

VÍCE O SUBDODÁVKÁCH

Tvorba e-shopu

Nabízíme jednoduchý a cenově dostupný e-shop pro malý a střední prode.

 

VÍCE O E-SHOPECH