Responzivita e-shopu - HOTdesign

Responzivní design jednoduše

V dnešní době je responzivní e-shop nutností nežli nějakým nadstandardem. Responzivita je vlastnost e-shopů měnit vzhled a obsah podle toho, na čem si obchod prohlížíte. Toto nastavení zaručí, že zobrazení stránky bude optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (mobily, notebooky, netbooky, tablety atd.)

Tvorba responzivních e-shopů, responzivní design

Co je responzivní design a proč je důležitý?

Každým rokem je po světě více a více mobilních uživatelů, kteří procházejí webovými stránkami a nakupují v internetových obchodech. Díky responzivnímu designu našich e-shopů můžete všem uživatelům nabídnout pohodlné a správné procházením vaším webem a e-shopem. Přizpůsobení našich e-shopů z velké části obnáší úpravu samotného vzhledu. Není možné nabídnout návštěvníkovi stránek stejný obsah na stolním počítači a na mobilním telefonu.

Na mobilních zařízeních je málo místa a všechny informace by se tam nevešly. Responzivní design takové informace vyhodnotí a vypustí nedůležité prvky, zejména grafické doplňky a obrázky.

Responzivní e-shop je také upraven pro odlišné ovládání v tabletech a telefonech, menu je nahrazeno hamburger ikonou Responzivní webové stránky Menu

Responzivní design dbá na to, aby se na všech zařízeních načítal pouze důležitý obsah, který zbytečně nezatíží datové limity českých operátorů.

Vytváříme responzivní e-shopy a prodejní weby

Nejen Google ve vyhledávání upřednostňuje primárně e-shopy, které mají responzivní design a tak dostupné všem. 
Všechny moderní vyhledávače zvýhodňují optimalizované e-shopy, které jsou připravené pro tablety, mobilní telefony a další přenosná zařízení.

e-shopy a on-line prodeje

Nabízíme jednoduchý a cenově dostupný e-shop pro malý a střední prodej.

 

VÍCE O E-SHOPECH

Externí tvorba subdodávka

Zhotovíme webové stránky pro vaše klienty bez našeho autorského podpisu.

 

VÍCE O SUBDODÁVKÁCH

Tvorba www stránek

Návrh a tvorba profesionálních responzivních webových stránek.

 

VÍCE O STRÁNKÁCH